TRANSPORT FLEET SUPERVISOR (M/F)

U nás v Pohořelicích máme nejrozmanitější campus. Vedle několika skladů pro různé zákazníky, zde máme i oddělení transportu

Náplň práce:

  • Napřímo vést team leadera a flotilu 25 vozů (sk. B, C i C+E)
  • Podílet se na růstu týmů a samostatně vést projekty v rámci flotily a nových poptávek
  • Vyvíjet a implementovat procesy a postupy umožňující efektivní řízení našich týmů a flotily
  • Jednat s dodavateli
  • Starat se o nový i původní vozový park (Scania, DAF, Volvo, Renault, Peugeot) a jeho ekonomiku
  • Zajištění nejvýhodnější leasingové smlouvy/obnovy, opravy a údržbu a pojistné krytí firemních vozidel
  • Příprava reportů a měření efektivity
  • Komunikovat s řidiči, dodavateli, servisem a konsolidačním skladem

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • Zkušenosti s vedením flotily vozů a vedením týmu
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Flexibilita – služební cesta 2 x do měsíce do Jažlovic u Prahy
  • Řidičský průkaz C+E a profesní průkaz - výhodou

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • Vlastní služební automobil
  • Nabídneme Vám výborný pracovní kolektiv a příjemné prostředí
  • Možnost karierního postupu
  • Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení
  • Máme stravenky v hodnotě 90,- Kč, které Vám celé zaplatíme
  • Jako samozřejmost bereme, že budete o týden déle doma s rodinou (25 dní dovolené)
  • Bojíte se chyb a pojišťovny mají drahé pojistné? I tohle pro Vás zařídíme
  • Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní pojištění
  • Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA – odměňujeme zaměstnance za loajalitu
  • a něco si ještě necháme na pohovor…
  • Místo pracoviště: Pohořelice u Brna

Vzdělání:

Základní vzdělání

Místo výkonu práce:

Brno
Kontakt