Pracovník supermarketu /odsluha pokladny. Dlouhodobé zaměstnání. Česko

ID (kód): 3920 Reagovat na tuto pozici

Popis pracovní nabídky:

Nabídka práce s ubytováním. Možnost záloh. Stravenky, 20 dnů dovolené. Poskytujeme pracovní oděv.

Mzda, finanční podmínky:

  • možnost přesčasů, výběru směn i dnů;
  • poskytujeme pracovní oděvy.

Náplň práce:

  • práce na pokladně;
  • doplňování zboží;
  • dohlížet na kontrolu kvality a cenového značení;
  • pravidelná komunikace se zákazníky při práci na pokladnách a obslužných pultech;
  • další různorodé úkoly, které souvisí s prací v supermarketu.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pokladně podmínkou;
  • spolehlivost a manuální zručnost;
  • čistý trestní rejstřík;
  • orientace na zákazníka a odolnost ve stresových situacích;
  • zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům a pečlivost;
  • platný potravinářský průkaz (který je možní vystavit na vstupní lékařské prohlídce);
  • zájem o dlouhodobé zaměstnání;
  • věk min. 18 let.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobé zaměstnání, práce v supermarketu;
  • zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky;
  • místo výkonu práce:  Středočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Moravskoslezský, Ústecký kraje a  Vysočina;
  • stala práce s ubytováním;
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti) a po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP s tříměsíční zkušební dobou;
  • nástup na pozici pracovník supermarketu /odsluha pokladny ihned nebo dle dohody.

Stravování:

  • kantýna na pracovišti.

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz;
  • ranní a odpolední směny po 8 hod./den.
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Typ pracovního úvazku:

Plný pracovní úvazek

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce

Vzdělání:

Základní vzdělání

Místo výkonu práce:

Celá Česká republika
Kontakt