Obsluha vyvolávacího systému

Do oddělení Logistiky hledáme novéhu kolegu/kolegyni na pozici Specialista skladu. Nový kolega/kolegyně bude zodpovědný za skladový úsek přípravy zboží

Náplň práce:

  • Koordinace nájezdu kamionů do areálu a přidělení nakládkových/vykládkových pozic v centrálním a automatizovaném skladu
  • Obsluha vyvolávacího systému
  • Spolupráce a komunikace s dispečery - plán nakládek a přeprav
  • Příprava zboží - převážně z Picking zóny
  • Administrativní úkony, řízení přípravy objednávek, nakládky
  • Administrativní úkony příjmu a výdeje materiálů, zboží v systému SAP
  • Koordinace zdrojů interních zaměstnanců (převážně VZV)
  • Koordinace zdrojů 3PL, picking, kontrola vychystaného zboží, VZV
  • Interní komunikace v rámci skladových provozů
  • Spolupráce se zástupci 3PL v součinnosti s manažerem skladu
  • Sledování a řízení KPI daného provozního úseku
  • Odpovědnost za dodržování BOZP
  • Práce v ERP a WMS systému SAP
  • Práce se systémem Visual Picking – FrontLine
  • Budete přímým podřízeným směnovému mistrovi
  • Práce ve třísměnném provozu (od neděle 22 hod. do pátku 22 hod.)

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • Zkušenost na obdobné pozici (sklad/Logistika)
  • PC dovednosti: Word, Excel, Powerpoint
  • Zkušenost se systémem SAP – výhodou
  • Pozitivní přístup k práci
  • Dobré komunikační dovednosti a zvládání stresových situací
  • Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a orientace na kvalitu
  • Schopnost řešit problémy
  • Zkušenost s vedením lidí
  • ŘP. sk B

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • Prostředí s firemní kulturou založenou na otevřenosti, týmové práci a neformálních vztazích
  • Samostatnou a zodpovědnou práci
  • Uplatnění v mezinárodní společnosti s vybudovanou tradicí a prestižní značkou
  • Poznání a porozumění procesů v dynamickém korporátním prostředí
  • Motivující systém finančního hodnocení
  • Zaškolení a profesionální tréninky na podporu prodejních, vyjednávacích a komunikačních dovedností
  • Možnost pracovat na svém osobním a profesním růstu a rozvoji (Talentové programy, rozvojové aktivity)
  • Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené; zdravotní volno; fasování produktů; pitný režim; nákup firemních produktů za zvýhodněné ceny; systém flexibilních benefitů - Kafeterie; příspěvek na stravování; příspěvek na penzijní připojištění; zvýhodněné volání pro rodinné příslušníky; spoustu akcí pro zaměstnance a jejich rodiny, možnost nákupu zaměstnaneckých akcií; multisport karta
  • Typ úvazku - Práce na plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu - pracovní smlouva
  • Délka pracovního poměru - Na dobu neurčitou
  • Benefity - Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Kafetérie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Závodní stravování
  • Požadované vzdělání - Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Požadované jazyky - Čeština (Mírně pokročilá)
  • Zadavatel: Coca-Cola
  • Místo pracoviště: Českobrodská 1329, 19800, Praha - Kyje, Hlavní město Praha, Česká republika

Stravování:

  • Závodní stravování

Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Vzdělání:

Základní vzdělání
Kontakt