Skladník/skladnice - Mnichovo Hradiště

Pro naše pracoviště v Mnichově Hradišti hledáme do 2 směnného provozu vhodné uchazeče/uchazečky na pozici skladník.

Náplň práce:

  • fyzický i systémový příjem a výdej zboží a jeho kontrola
  • skenování mobilním skenerem
  • manuální balení zboží
  • obsluha manipulační techniky

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • přesnost, spolehlivost, zručnost
  • ochotu pracovat ve 2 směnném provozu
  • pro pozici s technikou uvítáme zkušenost s obsluhou motorových vozíků - VZV/NZV

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • zázemí stabilní, silné a rostoucí mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna
  • příspěvek na stravování 75 Kč za odpracovaný den
  • příspěvek na očistu oděvů ve výši 1500 Kč čistého do mzdy
  • příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
  • možnost čtvrtletních odměn za nadstandardní výkon/aktivitu pro společnost
  • zvýhodněné T-Mobile tarify i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek do benefitního programu dle odpracovaných let
  • a mnoho dalších výhod
  • Nástup možný "ihned" nebo dle vzájemné dohody.
  • Lokalita: 5. května 1505, 29501 Mnichovo Hradiště - Veselá, Česká republika
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Vzdělání:

Základní vzdělání

Místo výkonu práce:

Středočeský kraj
Kontakt