Řezník na bourání zvěřiny. Dlouhodobá práce nedaleko od Prahy, Kralupech nad Vltavou

ID (kód): 3927 Reagovat na tuto pozici

Popis pracovní nabídky:

Práce s ubytováním. Možnost záloh. Pro cizince zajistíme vízum. Dlouhodobé zaměstnání

Mzda, finanční podmínky:

  • možnost zajištění ubytování;
  • poskytujeme speciální pracovní oblečení do potravinářství;
  • zálohy jednou týdně po odpracování pěti dnů.

Náplň práce:

  • bourání červeného masa nebo zvěřiny;
  • opracování a porcování masa;
  • kontrola suroviny při příjmu a naskladnění;
  • obsluha řezacích strojů;
  • úklid pracoviště v konci směny;
  • dodržování bezpečnostních a hygienických pravidel.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • zkušenost se zpracováním masa;
  • praxe na pozici řezník min 2. roky;
  • platný potravinářský průkaz (který je možní vystavit na vstupní lékařské prohlídce);
  • ochotu pracovat v chladném prostředí;
  • dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost;
  • dochvilnost a spolehlivost;
  • čistý trestní rejstřík.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky;
  • místo výkonu práce: Kralupy nad Vltavou, 20 km od Prahy;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), DPČ (dohoda o pracovní činnosti) a po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP;
  • práce s ubytováním v Kralupech nad Vltavou;
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • nástup na pozici řezník ihned nebo dle dohody.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

  • PO – SO,
  • práce po 8 - 12 hod./den.
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Typ pracovního úvazku:

Plný pracovní úvazek

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce

Vzdělání:

Základní vzdělání

Místo výkonu práce:

Středočeský kraj
Kontakt