Skladník s opravením na VZV. DB Schenker. Práce v oboru automotive. Práce v Novém Jičíně, 34 km od Ostravy

Nabídka práce vhodná pro cizince. Zajišťujeme svoz pro zaměstnance.

Náplň práce:

  • příjem, výdej materiálu, zásobování;
  • kontrola zboží;
  • systémový příjem a výdej zboží;
  • skladová manipulace s využitím techniky.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • oprávnění NZV/VZV a retrak, praxi s manipulační technikou, skenerem;
  • pracovní nasazení, spolehlivost;
  • trestní bezúhonnost;
  • zvládání veškerých skladových operací;
  • ochota pracovat ve směnném provozu.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • nabídka práce je vhodná pro cizince, 34 km od Ostravy;
  • práce v oboru automotive;
  • stabilní pracoviště ve společnosti DB Schenker;
  • místo výkonu práce: Nový Jičín, Moravskoslezský kraj, 34 km jihozápadně od Ostravy;;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce) nebo DPČ (dohoda o pracovní činnosti); možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP;
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • nástup na pozici skladník s opravením na VZV ihned nebo dle dohody.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

  • práce ve směnném provozu, 5 dnů v týden;
  • dvě směny po 12 hod/den nebo tři směny po 8 hod/den.
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Vzdělání:

Základní vzdělání

Místo výkonu práce:

Nový Jičín
Ostrava
Kontakt