Výhody registrace na webových stránkách Workmarket

Snadno a rychle reagujte na vybrané pracovní inzeráty.

Vytvořte si účet na webových stránkách Workmarket a reagujte na vybrané pracovní inzeráty. Vyberte požadovanou pracovní nabídku nebo použijte rozšířené vyhledávání v aktuálních nabídkach práce. Stačí jen kliknout na tlačítko „Reagovat na tuto pozici“, vyplnit a odeslat registrační formulář.

Získáte možnost vyplnění dotazníku pro uchazeče o zaměstnání a vložení životopisu.

Pokud jste nenašli v aktuálních nabídkách brigád a zaměstnaní odpovídající práci, nabízíme Vám vyplnit dotazník pro uchazeče o zaměstnání. Vyplnění dotazníku Vám usnadní hledání práce a pomůže najít vhodnou práci. Vyplňte co nejvíc údajů, vložte životopis a nezapomeňte na žádné důležité informace. Budete mít větší šanci, aby Vás zaměstnavatelé oslovovali.

Zařadíme Vás do naší rozsáhlé databáze uchazečů o zaměstnání.

Vyplněním dotazníku pro uchazeče o zaměstnání budete zařazeni do naší rozsáhlé elektronické databáze uchazečů o zaměstnání, kterou využívají pro hledání nových pracovníků naši partneři - personální agentury a zaměstnavatelé.

Zasílání informace o nových pracovních nabídkách.

Budete informováni o nových pracovních nabídkách. Jakmile bude zveřejněn na našich stránkách pracovní inzerát, odpovídající Vašim znalostem, pracovním zkušenostem, specializaci a jiným údajům, které jste uvedli při registraci, bude Vám na email zaslána zpráva. Zasílání informací o nových pracovních nabídkách je zcela zdarma.