Pokladní v supermarketu. Práce v Praze a Středočeském kraji

Přijmeme pracovníka na pozici pokladní do supermarket. Pozice je vhodná pro ženy i muže. Poskytujeme ubytování a týdenní zálohy

Mzda, finanční podmínky:

  • poskytujeme ubytování dle potřeby
  • týdenní zálohy

Náplň práce:

  • obsluhování zákazníků na pokladně - zodpovědnost za příjem hotovosti a platebních karet zákazníků, vystavení pokladního dokladu o zaplacení
  • zodpovědnost za převzetí hotovosti a odevzdání tržby do trezoru společně s náležitou dokumentací
  • provádět kontrolu správnosti údajů při nákupu na váhu s cílem předejít možným ztrátám
  • péče o zboží, které je umístěné v pokladní zóně

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pokladně výhodou, ale ne podmínkou
  • orientace na zákazníka a odolnost ve stresových situacích
  • zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům a pečlivost
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • možnost dlouhodobého zaměstnaní nebo brigády
  • místo výkonu práce v Praze (dle prodejen) nebo Středočeském kraji
  • práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek HPP (hlavní pracovní poměr - odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • nástup na pozici pokladní možný ihned nebo po dohodě

Stravování:

  • vlastní

  • dvousměnný / třísměnný provoz, PO-NE dle pracovní doby prodejny
  • možnost práce přesčas a práce o víkendech
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Vzdělání:

Základní vzdělání

Místo výkonu práce:

Praha
Středočeský kraj
Kontakt