Manipulační dělník v KWD Bohemia - automatové. Práce blízko Mladý Boleslav

Nabídka práce v automobilovém průmyslu. Zajišťujeme svoz pro zaměstnance.

Náplň práce:

  • vychystávání kovových dílů v automobilové výrobě;
  • fyzicky náročná práce;
  • třídění jednotlivých součástí dle inventárního čísla;
  • rozvoz zboží mezi našimi sklady;
  • výdej materiálu, zboží a náhradních dílů;
  • udržování pořádku na pracovišti.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • dobrý fyzický stav, dobrý zrak;
  • spolehlivost a samostatnost – vychystávání jednotlivých dílů dle číselných kódů;
  • čistý trestní rejstřík;
  • komunikace v českém jazyce – popisky výrobků a čísla součástek jsou v ČJ;
  • dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti (pracovní obuv, rukavice – budete fasovat).

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • práce v automobilovém průmyslu;
  • nabídka práce je vhodná pro cizince (občany EU nebo pro cizince s trvalým pobytem na území ČR);
  • možnost přezaměstnaní;
  • stabilní pracoviště ve společnosti KWD Bohemia - práce v Dobrovice, okres Mladá Boleslav;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce) nebo DPČ (dohoda o pracovní činnosti); možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP;
  • nástup na pozici manipulačný dělník možný ihned nebo po dohodě.

Stravování:

  • vlastní, případně možnost zakoupení jídla v kantýně.

Pracovní doba:

  • nepřetížitelný provoz;
  • 6:00 - 18:00 / 18:00 – 06:00.
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Vzdělání:

Základní vzdělání
Kontakt