OMS CHAMPION - PROCESNÍ MANAGER (M/Ž)

DHL je férový zaměstnavatel, který nabízí celou řadu benefitů. Jestli nevěříte, dejte nám o sobě vědět, protože právě teď hledáme nové kolegy a kolegyně!

Náplň práce:

  • Implementaci interního DHL systému pro řízení operací – OMS (Operations Management System)
  • Řízení změn, nastavení a podpoře firemní kultury
  • Nastavení rolí a odpovědností napříč skladovými pozicemi
  • Podpoře nastavení a údržby systému na měření produktivit a plánování zdrojů
  • Doručování školení vedoucím pozicím (Gemba, 5S, Performance tracking, ..)
  • Nastavení standardizace, správného tréninku zaměstnanců, výkonnostních pohovorů a porad na pobočce a následné kontrole nastavených standardů
  • Coachingu vedoucích všech úrovní
  • Hledání příležitostí k neustálému zlepšování, analýze a mapování procesů (používání First Choice nástrojů – např. VSM, DMAIC, 5S, 5x proč)

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • Manažersky zdatného člověka, schopného práce „pod tlakem"
  • Kolegu, který komunikuje anglicky slovem i písmem
  • Člověka, který má zájem si nastartovat svoji profesní kariéru a získat zajímavou možnost karierního růstu
  • Aktivního kolegu, který rád přináší nové nápady a myšlenky a také se nebojí nové věci vyzkoušet
  • Týmového hráče, který bude respektovat týmová rozhodnutí a zároveň přispěje svými nápady
  • Někoho, kdo má zkušenost s prací v rámci dodavatelského řetězce a skladování, či ve výrobním provozním prostředí
  • Výhodou je znalost a schopnost specifikace procesů v oblasti řízení výkonnosti, produktivity a metod postupného zlepšování
  • Člověka s trestní bezúhonností

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • Zázemí moderní logistické firmy s mnohaletou tradicí na českém trhu
  • Nástup možný ihned
  • Pracovní notebook a telefon
  • Budete trávit o týden déle na dovolené (25 dní)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Vy i Vaše rodina budete moct telefonovat za super ceny
  • Balíček zaměstnaneckých výhod - CAFETERIA a mnoho dalšího
  • Místo pracoviště: Pohořelice

Vzdělání:

Základní vzdělání

Místo výkonu práce:

Jihomoravský kraj
Brno
Kontakt