SKLADNÍK/SKLADNICE - NOVÝ PROJEKT (M/Ž)

DHL je férový zaměstnavatel, který nabízí celou řadu benefitů. Jestli nevěříte, dejte nám o sobě vědět, protože právě teď hledáme nové kolegy a kolegyně!

Náplň práce:

  • Vyskladňovat/naskladňovat zboží a pracovat se skenerem
  • Jezdit na VZV (platné doklady výhodou, nikoliv podmínkou - možnost obnovení u nás)

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • Chuť pracovat ve 2směnném provozu
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Praxe ze skladu výhodou

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • Budete součástí nového projektu DHL
  • Zázemí moderní logistické firmy s mnohaletou tradicí na českém trhu
  • Týden volna navíc pro svou rodinu a přátele (25 dní dovolené)
  • Bezpečné a čisté prostředí
  • Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy
  • Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA
  • Pro sportovce nabízíme možnost karty MULTISPORT a zajistíme zdarma kartu do MAKRA
  • Levnější tarify od operátorů O2 a T-Mobile, penzijní pojištění, pojistku odpovědnosti
  • Místo pracoviště: Nýřany

Vzdělání:

Základní vzdělání

Místo výkonu práce:

Plzeňský kraj
Kontakt