Disponent exportních leteckých přeprav - Rudná u Prahy

Pro naše oddělení exportních leteckých přeprav hledáme z důvodu zpracování požadavků náročného zákazníka nového kolegu/kolegyni pro rozšíření stávajícího týmu.

Náplň práce:

  • objednávání leteckých exportních zásile
  • každodenní intenzivní komunikace se zákazníky - objednávky, informování o průběhu přepravy, řešení požadavků
  • spolupráce s pobočkami společnosti Schenker po celém světě
  • úzká komunikace s podpůrnými úseky
  • administrativní práce v interním systému

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • prozákaznický přístup
  • umění rozvrhnout si pracovní úkoly
  • samostatnost i schopnost práce v týmu
  • praxe na obdobné pozici v rámci leteckých přeprav výhodou

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • možnost občasné práce z domova
  • onboardingovou aplikaci, která vás provede dobou před nástupem i prvními měsíci v novém zaměstnání
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny preventivního volna
  • příspěvek na stravování ve výši 75 Kč/den čistého do mzdy
  • zvýhodněné volání pro vás i vaše rodinné příslušníky od společnosti T-Mobile
  • příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.
  • Lokalita: K Vypichu 731, 25216 Nučice, Česká republika
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Vzdělání:

Základní vzdělání

Místo výkonu práce:

Středočeský kraj
Kontakt