Brusič/ka ve výrobě dřevohliníkových oken a dveří. Dlouhodobá práce v Česku, v blízkosti Olomouce. Pro cizince zajistíme pracovní povolení

Práce ve výrobě. Možnost záloh. Práce s ubytováním. Pomoc s vyřízením pracovní vízy pro cizince

Mzda, finanční podmínky:

  • zajišťujeme ubytování;
  • poskytujeme pracovní oblečení;
  • zálohy po odpracování 10 dnů.

Náplň práce:

  • ruční broušení dřeva pro výrobu dřevohliníkových oken a dveří na dílně s moderním vybavením;
  • ruční obrábění dřeva, tmelení apod.;
  • kontrola výrobků.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxi na obdobné pozice – výhodu;
  • dobrý zrak, spolehlivost a manuální zručnost;
  • znalost ukrajinského jazyka považujeme za výhodu;
  • zájem o dlouhodobé zaměstnání.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá práce v Česku, cca 30 km od Olomouce;
  • nabídka práce výhodná pro cizince, zajistíme ubytování v blízkosti pracoviště;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  • místo výkonu práce: Osek nad Bečvou, cca 30 km od Olomouce;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP;
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • nástup na pozici brusič /ka možný ihned nebo po dohodě.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

  • jednosměnný provoz;
  • Po - Pá, 10-12 hod./den;
  • So po 8 hod./den.
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Vzdělání:

Základní vzdělání
Kontakt