Skladník / balič. Práce po celé ČR s ubytováním. Pro cizince zajistíme legální výkon práce (získání pracovní vízy) v Česku

Práce je vhodná pro cizince. Možnost záloh. Zajišťujeme ubytování. Pomoc s vyřízením pracovní vízy

Mzda, finanční podmínky:

  • možnost týdenních záloh;
  • zajišťujeme ubytování;
  • možnost samostatného pokoje pro manželský pár.

Náplň práce:

  • balení a přebalování hotových výrobků;
  • kontrola jakosti baleného zboží;
  • markovaní, polepování, třídění a kompletace;
  • vyskládaní zboží na palety a příprava k expedici.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici skladník / balič - výhodou;
  • dobrý fyzický stav, dobrý zrak;
  • spolehlivost a manuální zručnost;
  • dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • práce je vhodná pro cizince, práce po celé ČR;
  • nabídka práce pro muže a ženy, manželské páry, zajistíme pracovní vízum;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce v Česku formou získání zaměstnanecké karty (dlouhodobé vízum), nebo pracovního povolení a pracovní vízum;
  • město výkonu práce: Praha, Nehvizdy, Ostrava, Hradec Králové, České Budějovice, Soběslav, Plzeň;
  • práce s ubytovánímpo celé ČR;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), DPČ (dohoda o pracovní činnosti) a po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP;
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • nástup na pozici skladník / baliče je možný ihned nebo po dohodě.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

  • práce ve směnném provozu, 5 dnů v týden;
  • dvě směny po 8-12 hod/den;
  • možnost práce přesčas.
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Vzdělání:

Základní vzdělání
Kontakt