Administrátor skladu. Coca-Cola. Stabilní práce v Praze, Česká republika

Přijmeme skladového administrátora. Dlouhodobé zaměstnaní. Možnost práce na HPP

Náplň práce:

  • zpracování objednávek pomocí skladového systému SAP;
  • komunikace s mistry společnosti kvůli příjmu a expedici zboží;
  • kontrola správnosti vyexpedovaného a přijatého materiálu;
  • fyzická kontrola stavu materiálu v porovnání s účetním stavem;
  • zadávání informací o pohybu materiálu do systému SAP;
  • výdej a příjem zboží a předávání pokynů skladníkovi - řidiči VZV 3,5 t.;
  • manipulační práce s VZV – vykládka a nakládka nákladních aut za pomocí el. Nízkozdvižného vozíku

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe ve skladu na pozici skladový administrátor se znalostí práce v SAP;
  • praxe v řízení VZV 3,5 t. platné řidičské oprávnění na VZV;
  • čistý trestní rejstřík je podmínkou;
  • flexibilita – v případě potřeby záskok na obdobné pozici;
  • ochota pracovat na směnný provoz;
  • samostatnost a zodpovědnost.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • nabídka práce v Praze;
  • zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince;
  • dlouhodobé zaměstnaní ve společnosti Coca-Cola;
  • místo výkonu práce: Praha, Česká republika;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), po zapracování možnost práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti) nebo uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP (hlavní pracovní poměr – odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění);
  • nástup na pozici skladový administrátor možný ihned nebo po dohodě.

Stravování:

  • vlastní;
  • k dispozici prodejní automat.

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz;
  • 6:00-18:00 hod. / 18:00-6:00 hod.;
  • možnost práce o víkendech dle objednávek a sezonu.
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Vzdělání:

Základní vzdělání
Kontakt