Projektový specialista/specialistka logistiky - Pardubice

Do Schenker týmu hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á bude mít na starosti rozvoj logistických procesů a projektů v naší společnosti.

Náplň práce:

  • řízení logistických projektů
  • definice skladových procesů a postupů
  • definice rozvoje funkčností WMS systémů
  • kalkulace logistických procesů a řízení jejich implementace
  • analýza pracovních procesů a návrhy jejich zlepšení
  • spolupráce na projektech zaměřených na zvyšování provozní produktivity
  • spolupráce napříč firmou, zejména s manažery logistických poboček a obchodním týmem

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • min. SŠ vzdělání (ideálně ekonomického či logistického zaměření)
  • prokazatelnou praxi s nastavováním a řízením logistických procesů
  • znalost provozních systémů WMS výhodou
  • znalost programu AutoCAD výhodou
  • schopnost efektivně organizovat práci, analytické myšlení, samostatnost
  • aktivní angličtinu pro komunikaci se zákazníky a zahraničními kolegy
  • ochotu cestovat na pobočky

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • zázemí silné, stabilní a stále rostoucí mezinárodní společnosti
  • roční bonus závislý na Vašem osobním úspěchu a výsledcích společnosti
  • týden dovolené navíc + 2 dny preventivního volna
  • příspěvek na stravování 75 Kč čistého do mzdy za odpracovaný den
  • příspěvek na částečnou práci z domova ve výši 1000 Kč čistého do mzdy
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění v hodnotě 1% ze základní mzdy
  • zvýhodněné mobilní a datové tarify od operátora T-Mobile
  • odměna za loajalitu v programu Cafeterie
  • Multisport karta pro vás i váš doprovod za zvýhodněnou cenu
  • možnost využít služby online poradny či objednání k lékaři u společnosti uLékaře.cz
  • odměna za přivedení nového zaměstnance
  • příspěvek na jazykové vzdělávání
  • pohodlné tankování s DKV kartou
  • 1 den volna pro veřejně prospěšné činnosti
  • slevy u našich zákazníků
  • Lokalita: Pardubice - Rosice
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Vzdělání:

Základní vzdělání

Místo výkonu práce:

Pardubice
Kontakt