Sales Analyst - analytik obchodních dat

Do oddělení analýz hledáme vhodné kandidáty/-ky na pozici Analytika obchodních dat.

Náplň práce:

  • Obchodní data, jejich správa od A do Z (výsledky prodeje, distribuce jednotlivých značek atd.)
  • Pravidelné jednání se zástupci salesu a marketingu, a dále s kontaktní osobou z oddělení financí nebo logistiky
  • Zodpovědnost za vlastní výsledky a jejich správnost a schopnost je i dále prezentovat
  • Spolupráce na svěřených projektech v rámci komerčního oddělení
  • Čeká na Vás výzva a velká kreativita v kontrole vstupních dat a samotné práce s nimi

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Analytické myšlení, proaktivní přístup, smysl pro detail, přesnost a dochvilnost
  • Pokročilá znalost Excelu nutností (xlookup, kontingenční tabulky, grafy)
  • Anglický jazyk slovem i písmem
  • Výhodou bude, pokud budete umět
  • Základy Accessu, Power BI či znalost SAP BW výhodou (ale vše se dá naučit

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • Prostředí s firemní kulturou založenou na otevřenosti, týmové práci a neformálních vztazích
  • Uplatnění v mezinárodní společnosti s vybudovanou tradicí a prestižními značkami
  • Prostředí, ve kterém můžete rychle kariérně růst a případně rozvíjet svojí kariéru ve naší společnosti v zahraničí
  • Možnost pracovat na svém osobním a profesním růstu a rozvoji (Talentové programy, rozvojové aktivity)
  • Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené; fasování produktů; pitný režim; nákup produktů a firemních reklamních předmětů za zvýhodněné ceny; systém flexibilních benefitů – Kafeterie (Multisport karta); příspěvek na penzijní připojištění; stravování v kantýně/příspěvěk na stravování; zvýhodněné volání pro rodinné příslušníky; možnost nákupu zaměstnaneckých akcií; mobilní telefon; notebook
  • Pozice je vhodná pro absolventy.
  • Typ úvazku - Práce na plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu - pracovní smlouva
  • Délka pracovního poměru - Na dobu neurčitou
  • Benefity - Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Kafetérie, Mobilní telefon, Možnost občasné práce z domova, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na vzdělání, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Závodní stravování
  • Požadované vzdělání - Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Požadované jazyky - Angličtina (Středně pokročilá)
  • Zadavatel: Coca-Cola
  • Místo pracoviště: Českobrodská 1329, 19800, Praha - Kyje, Hlavní město Praha, Česká republika

Stravování:

  • Závodní stravování
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Vzdělání:

Základní vzdělání

Místo výkonu práce:

Praha
Kontakt