Nápověda a často kladené otázky

Jak používat stránky Workmarket.cz

Pracovní portál Workmarket nabízí rozsáhlé příležitosti pro hledání práce a realizaci svých profesních schopností. Díky rozsáhlé denně aktualizované nabídce zaměstnání zde uchazeče najdou aktuální nabídky práce z celé České republiky a pracovní místa od přímých zaměstnavatelů a personálních agentur.

Vyberte Vámi požadovanou pracovní pozice v naší nabídce pracovních míst nebo použijte rozšířené vyhledávání v aktuálních nabídkách práce. Aby reagovat na pracovní pozice, nejprve se musíte zaregistrovat na našem portálu.

Vyplňte registrační formulář, ve kterém uveďte co nejvíce informací o sobě a své profesionální kariéře.

Registrace je jednoduchá a naprosto zdarma, a bude trvat jen několik minut. Pole, která je nutné vyplnit, jsou hledané pozice, jméno a přímení, pohlaví, datum narození, adresa, e-mail, telefonní číslo, město, ve kterém hledáte práci, povolání.

Také je nutné vyplnit přihlašovací údaje údaje na konci registračního formuláře. Pokud poté, co jste vyplnili požadované údaje při registraci, a po kliknutí na "Vytvořit nový účet", systém Vás vrátil na stejnou stránku (registrační formulář), zkontrolujte, prosím, upozornění na chyby při vyplňování formuláře.

Pokud jste nenašli v aktuálních nabídkách brigád a zaměstnaní odpovídající práci, nabízíme Vám vyplnit dotazník pro uchazeče o zaměstnání, prostřednictvím kterého budete zařazeni do naší rozsáhlé elektronické databáze uchazečů o zaměstnání.

Často kladené otázky

Registrace