STAŇTE SE VEDOUCÍM TÝMU VE SKLADU DHL (M/Ž) - SVOZY Z ROZTYL

DHL je férový zaměstnavatel, který nabízí celou řadu benefitů. Jestli nevěříte, dejte nám o sobě vědět, protože právě teď hledáme nové kolegy a kolegyně!

Náplň práce:

  • Vést tým skladových operátorů
  • Řídit, motivovat, chválit a udělovat konstruktivní kritiku svému týmu na přiděleném oddělení
  • Řídit a kontrolovat provozní procesy a produktivitu
  • Pravidelně reportovat výsledky odvedené práce
  • Stanovovat týmu krátkodobé a dlouhodobé cíle a kontrolovat jejich plnění
  • Zaškolovat členy týmu
  • Pracovat na 12-ti hodinové směny v režimu krátký/dlouhý týden od pondělí do pátku (nepracujeme v noci ani ve státní svátky)

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • Předchozí praxi s vedením lidí
  • Výbornou znalost MS Office
  • Znalost angličtiny vítáme
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • Stravenky v hodnotě 90 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • Svozový autobus ze zastávky Roztyly (metro C) do/z práce ZDARMA
  • Fajn partu, bezpečné a čisté prostředí
  • Multisport kartu, kartičku do Makra
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro Vás i Vaše blízké
  • 25 dní dovolené
  • Pojištění pokud při práci způsobíte škodu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • a spoustu dalších benefitů!
  • Místo pracoviště: Říčany

Vzdělání:

Základní vzdělání

Místo výkonu práce:

Středočeský kraj
Kontakt