Skladník - balič v internetovém skladě. Dlouhodobá práce ve městě Jeneč, Praha – západ

ID (kód): 3937 Reagovat na tuto pozici

Popis pracovní nabídky:

Nabídka práce v Praze - západ. Práce s ubytováním. Zajišťujeme pracovní obuv. Možnost záloh a práce přesčas

Mzda, finanční podmínky:

  • bonusy za produktivitu;
  • zajišťujeme ubytování a pracovní obuv;
  • možnost týdenních záloh dle dohody.

Náplň práce:

  • práce ve skladě;
  • přijímat, naskladňovat a vyskladňovat zboží;
  • manipulace se zbožím a kompletace zásilek;
  • vychystávaní a baleni objednávek;
  • příprava k expedici.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici skladníka-baliče je vítána;
  • znalost práce se skenerem - výhodou;
  • čistý trestní rejstřík;
  • dobrý fyzický stav a dobrý zrak.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá práce ve městě Jeneč, Praha – západ;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  • nabídka práce s ubytováním v Praze – západ;
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • místo výkonu práce: Jeneč, Praha – západ;
  • práce na DPP (dohodu o provedení práce), po zaučení možnost na HPP (hlavního pracovního poměru - odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění);
  • nástup na pozici skladník - balič ihned nebo dle dohody.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

  • 5-6 pracovních dnů po 8 - 12 hod., dle objednávek a sezóny;
  • možnost přesčasů.
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Typ pracovního úvazku:

Plný pracovní úvazek

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce

Vzdělání:

Základní vzdělání
Kontakt