Řidič VZV do 3,5t. Coca-Cola. Práce pro cizince v Praze.

Přijmeme pomocného pracovníka ve výrobě. Práce pro cizince. Dlouhodobé zaměstnání v Praze.

Náplň práce:

  • přesuny palet po skladu;
  • uskladnění palet z výroby;
  • navážení prázdných palet;
  • další skladové pohyby dle pokynů mistra.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxi minimálně 1 rok na pozici řidiče VZV do 3,5t - podmínkou;
  • platné oprávnění řidiče VZV (skupina I, II, W1);
  • čistý trestní rejstřík;
  • platný potravinářský průkaz (který je možní vystavit na vstupní Lékařské prohlídce);
  • dodržování předepsaných bezpečnostních předpisů a technologických postupů;
  • flexibilita – v případě potřeby záskoku na obdobné pozici;
  • fyzická zdatnost;
  • ochota pracovat na směnný provoz;
  • samostatnost a zodpovědnost.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • krátkodobá a dlouhodobá práce v Praze;
  • práce výhodná pro cizince;
  • stabilní pracoviště ve společnosti Coca-Cola;
  • místo výkonu práce: Práce v Praze – Kyje;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), DPČ (dohoda o pracovní činnosti) a po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP
  • nástup na pozici řidič VZV do 3,5t  je možný ihned nebo po dohodě.

Stravování:

  • vlastní;
  • k dispozici prodejní automat.

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz;
  • 6:00-18:00 hod. / 18:00-6:00 hod.;
  • možnost práce o víkendech dle objednávek a sezonu.
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Vzdělání:

Základní vzdělání
Kontakt