ŘIDIČ VZV-SKLADNÍK NATURA TEPLICE NAD M. (SEZONNÍ VÝPOMOC)

Do našeho týmu, zázemí silné a stabilní společnosti, hledáme vhodného kandidáta na pozici Řidič VZV-Skladník

Náplň práce:

  • Nakládka, vykládka zboží, přejímka EUR palet
  • Zajištění manipulace ve skladu, areálu pomocí manipulační techniky a skeneru
  • Odvoz a zaskladnění zboží od výrobní linky
  • Kontrola technického stavu používané techniky
  • Pomoc při inventurách

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • Praxe ve skladu na VZV 1, 5t nosnosti – skupiny W1
  • Praxe s nakládáním kamionů
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu od pondělí do pátku (3směnný provoz); v sezóně včetně víkendů
  • Samostatnost, spolehlivost, pracovitost

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • Prostředí s firemní kulturou založenou na otevřenosti, týmové práci a neformálních vztazích
  • Smlouvu na dobu určitou - Dohoda o pracovní činnosti
  • Zaměstnanecké výhody: Káva zdarma; pitný režim na pracovišti; příspěvek na stravování
  • Typ úvazku - Práce na plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu - pracovní smlouva
  • Délka pracovního poměru - Na dobu určitou
  • Benefity - Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování
  • Požadované vzdělání - Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Požadované jazyky - Čeština (Základní)
  • Zadavatel: Coca-Cola
  • Místo pracoviště: 54957, Teplice nad Metují - Dolní Teplice, okres Náchod, Česká republik

Stravování:

  • Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Vzdělání:

Základní vzdělání

Místo výkonu práce:

Teplice
Kontakt