Brigáda v supermarketu, odsluha lahůdek. Dlouhodobé brigády. Praha

Nabídka práce v Praze v stále rostoucí mezinárodní společnosti. Možnost dlouhodobé brigády. Práce na základě pracovní smlouvy

Mzda, finanční podmínky:

  • možnost přesčasů, výběru směn i dnů;
  • poskytujeme pracovní oděvy.

Náplň práce:

  • pultový prodej masa, uzenin, sýrů, pečiva, zákusků;
  • příprava, krájení a doplňování zboží do pultu;
  • kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách;
  • prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti;
  • kontrola kvality a čerstvosti zboží;
  • dodržování hygienických zásad;
  • komunikace, obsluha zákazníků a markování.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na odsluze lahůdek - výhodou;
  • spolehlivost a manuální zručnost;
  • dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování;
  • zodpovědný přístup k práci;
  • čistý trestní rejstřík;
  • ochota pracovat na dvě směny (ranní a odpolední);
  • platný potravinářský průkaz (který je možní vystavit na vstupní lékařské prohlídce);
  • zájem o dlouhodobé zaměstnání;
  • věk min. 18 let.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • systematické zaučení;
  • zázemí silné, stabilní a stále rostoucí mezinárodní společnosti;
  • zajímavé mzdové ohodnocení;
  • práce na základě pracovní smlouvy;
  • práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti);
  • místo výkonu práce:  Praha;
  • možnost dlouhodobé brigády;
  • nástup na pozici pracovník supermarketu / odsluha lahůdek dle dohody.

Stravování:

  • kantýna na pracovišti.

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz;
  • ranní a odpolední směny, 8 hod./den.
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Vzdělání:

Základní vzdělání

Místo výkonu práce:

Praha
Kontakt