Skladník s opravením na VZV. Práce ve skladě DHL Express, Nový Jičín Moravskoslezský kraj

Nabídka práce je vhodná pro cizince. Dlouhodobá práce ve skladě

Náplň práce:

  • příjem, vyskladňování zboží;
  • vychystávání zboží dle objednávkových listů;
  • balení zboží;
  • práce s počítačem;
  • pomocné práce na pracovišti;
  • manipulace s vysokozdvižným vozíkem, retrákem a ještěrkou.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe ve skladě na pozici skladníka s VZV;
  • fyzická zdatnost a manuální zručnost;
  • čistý trestní rejstřík;
  • zájem o dlouhodobé zaměstnání;
  • znalost českého jazyka;
  • dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • nabídka práce je vhodná pro cizince (občany EU nebo pro cizince s trvalým pobytem na území České republiky);
  • stabilní pracoviště ve společnosti  DHL Express;
  • místo výkonu práce Nový Jičín, Moravskoslezský kraj;
  • práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti) a po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP;
  • nástup na pozici skladník s opravením na VZV ihned nebo dle dohody.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

  • Po-So po 8-12 hod/den , denní/noční směny.
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Vzdělání:

Základní vzdělání

Místo výkonu práce:

Moravskoslezský kraj
Nový Jičín
Ostrava
Kontakt