NÁBORÁŘ/KA (0,5-1 ÚVAZEK)

ID (kód): 4083 Reagovat na tuto pozici

Popis pracovní nabídky:

Do našeho pohořelického HR týmu hledáme někoho, kdo se nezalekne dynamického prostředí logistiky, a kdo by nám rád pomohl nejen s náborem

Náplň práce:

  • Hledání těch nejefektivnějších cest ke kandidátům
  • Řízení náboru od sestavení inzerce až po získávání zpětných vazeb od manažerů
  • Monitoring trhu a celkově se vzdělávat v oblasti talent acqusition
  • Vytvoření dobrých vztahů s manažery, HR kolegy i kandidáty, tak aby vše fungovalo
  • Spolupráce na náborových kampaních, zlepšování procesů a všeho co dotýká náboru

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • Anglický jazyk na úrovni B2
  • Zkušenosti s náborem zaměstnanců min. 1 rok
  • Výhodou je zkušenost z agentury
  • Chuť přicházet s novými nápady a hledání nových cest
  • Samostatnost
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • Krom práce pro jedničku na trhu můžeme nabídnout i
  • Možnost flexibility pracovního úvazku, a třeba i jeho navýšení v budoucnu
  • Pravidelný home-offce
  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • Možnost naučit se něco nového
  • Růst v práci společnosti a celou řadu certifikovaných školení
  • Spolupráci na všemožných projektech od employer brandingu až po procesní řízení
  • Plně hrazené stravenky, 25 dní dovolené, penzijní připojištění, zlevněnou nabídku od tel. operátorů pro Vaší rodinu a další benefity
  • Lokalita: Pohořelice, Jihomoravský kraj

Typ pracovního úvazku:

Plný pracovní úvazek

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce

Vzdělání:

Základní vzdělání

Místo výkonu práce:

Jihomoravský kraj
Kontakt