Hledáte vysněnou práci? Široká nabídka brigád, práce na hlavní pracovní poměr (HPP)

Hledáte vysněnou práci? Široká nabídka brigád, práce na hlavní pracovní poměr (HPP)

Jak hledat práci na hlavní pracovní poměr (HPP) nebo kde hledám brigádu? Jak se najít vhodnou práci? Na tyto i další otázky Vám rádi odpovíme a nabídneme Vám efektivně řešení.

Spolehlivé poskytovatelé personálních služeb, naše personální agentury drží prst na tepu trhu práce. Zaměřujeme se na každé konkrétní odvětví a každý specifický trh, kde používáme přední technologie výběru zaměstnanců v těchto konkrétních oblastech.

Pro uchazeče o zaměstnání nabízíme celou řadu pracovních příležitostí v různých odvětvích, jsme tedy vám vždy schopni pomoci vybrat pracovní pozici, která nejvíce vyhovuje vašim zájmům a schopnostem.

Naší specializací jsou především dělnícké profese a řemesla. Nabízíme širokou nabídku brigád a práce na hlavní pracovní poměr pro:

  • montážní a manipulační dělníky;
  • skladníky;
  • řidiče VZV;
  • technické profese;
  • pracovníky zdravotního zaměření, zdravotní sestry;
  • opatřovatele;
  • a jiné profese.

Naši konzultanti jsou profesionálové ve svém oboru a vědí co je opravdu důležité díky spolupráci s nejlepšími zaměstnavateli různých tržních odvětvích.

Bez ohledu na to, jaký druh práce hledáte, Vám nabídneme nejlepší pracovní příležitosti a poskytneme podporu a poradenství po celou dobu Vaší kariéry. Vyhledáme Vám vhodnou práci, nabízíme brigády a pomoc při výběru zaměstnání. Kdykoliv můžete kontaktovat naše konzultanty, aby projednat konkrétní pracovní nabídku, Vaš aktuální profil a perspektivy profesního růstu.

Na našich webových stránkách najdete denně aktualizované pracovní nabídky a brigády v Praze a po celé ČR.

Aby reagovat na pracovní inzeráty naší nabídky zaměstnání, nejprve se musíte zaregistrovat. Vyberte si pracovní pozici, o kterou máte zájem, reagujte na tuto pozici vyplněním registračního formuláře. Uveďte co nejvíce informací o sobě a vyplnte co nejvíce sekcí.

Pokud jste nenašli v aktuálních nabídkách brigád a zaměstnaní odpovídající práci, nabízíme Vám vyplnit dotazník pro uchazeče o zaměstnání, prostřednictvím kterého budete zařazeni do naší rozsáhlé elektronické databáze uchazečů o zaměstnání.

Zaregistrujte se na portálu Workmarket a budujte svou kariéru s námi!

  • Podporujeme efektivní systém odměňování za vykonávanou práci, což je klíčem k budování kariéry.
  • Našimi klienty jsou zaměstnavatelé, proto všechny služby pro uchazeče o zaměstnání jsou zdarma.
  • Naší největší hodnotou je lidský potenciál a rozvoj osobnosti.

Jste zaměstnavatel a hledáte stálé zaměstnance nebo krátkodobé brigadníky? Máte zájem o nabídku našich služeb v oblasti personálního leasingu? Chcete-li se dozvědět více, vyplňte prosím tento formulář.