Brigáda - doplňování zboží. Práce v České republice

Přijmeme pracovníka na pozici pokladní do supermarket. Pozice je vhodná pro ženy i muže. Poskytujeme ubytování a týdenní zálohy

Mzda, finanční podmínky:

  • poskytujeme ubytování dle potřeby

Náplň práce:

  • doplňování zboží do regálů na prodejně ze skladu
  • úprava umístnění zboží v regálech
  • komunikace se zákazníkem
  • úklid pracoviště

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe s doplňováním zboží je vítána
  • čistý trestní rejstřík
  • potravinářský průkaz (je možné vystavit při vstupní lékařské prohlídce)
  • slušné vystupování, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • základní znalost čj

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá i krátkodobá práce v České republice
  • možnost pracovat brigádně
  • práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP (hlavní pracovní poměr - odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nástup na pozici pracovníka na doplňování zboží možný ihned nebo po dohodě

Stravování:

  • vlastní

  • dvousměnný / třísměnný provoz, PO-NE dle pracovní doby prodejny
  • možnost práce přesčas a práce o víkendech
  • možnost nastaveni flexibilní pracovní doby
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Typ pracovního úvazku:

Zkrácený pracovní úvazek

Druh pracovní smlouvy:

Pracovní smlouva

Vzdělání:

Základní vzdělání

Místo výkonu práce:

Praha
Kontakt