SENIOR KEY ACCOUNT MANAGER PRO TESCO

Do týmu, kteří má na starosti moderní trh hledáme již zkušeného obchodníka pro našeho klíčového zákazníka - TESCO.

Náplň práce:

  • Sestavování společného obchodního plánu za svěřeného zákazníka v souladu s klíčovými strategiemi společnosti a zodpovědnost za jeho realizaci.
  • Společně se zákazníkem vytvářet dlouhodobou vizi spolupráce.
  • Příprava a správa P&L analýz a příprava akčních plánů na zvýšení profitability u svěřeného zákazníka.
  • Řízení zákaznické profitability (nastavení a vyjednávání obchodních podmínek, portfolio a produktový mix).
  • Proaktivní rozvoj formálních i neformálních vztahů se zákazníkem a porozumění potřebám zákazníka.
  • Vyhledávání dalších příležitosti spolupráce se zákazníkem.
  • Spolupráce s obchodním a marketingovým oddělením na zlepšování kvality promočních aktivit.
  • Rozvoj efektivní spolupráci mezi odděleními (marketing, finance, logistika, law a category management oddělení).

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • Zkušenost s prodejem zákazníkům moderního trhu (velké supermarkety typu TESCO, Albert, Lidl, Billa, Albert etc).
  • Zkušenost s prodejem FMCG zboží.
  • Obchodní zkušenosti, min. 3 - 5 let na pozici Sales Rep, Key Account Manager etc.
  • Silné interpersonální schopnosti, schopnost konstruktivně komunikovat.
  • Vysoká úroveň vyjednávacích schopností.
  • Silné analytické schopnosti a finanční povědomí.
  • Proaktivní přístup v řešení problémů.
  • Schopnost prosazovat své myšlenky a návrhy prostřednictvím logických argumentů.
  • Schopnost zvládat práci pod tlakem deadlinu - prodeje jsou u nás hodně sezonní.
  • Znalost anglického jazyka – pokročilá úroveň min. C1.
  • Rodilý mluví CZ nebo SK.
  • Aktivní řidič. a ochota práce v terénu na týdenní bázi.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • máte zkušenost s Nielsen daty
  • vyznáte se v SAPu
  • CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT
  • Prostředí s firemní kulturou založenou na otevřenosti, týmové práci a neformálních vztazích.
  • Samostatnou a zodpovědnou práci.
  • Motivující systém finančního ohodnocení.
  • Profesionální tréninky na podporu prodejních, vyjednávacích a komunikačních dovedností.
  • Možnost pracovat na svém osobním a profesním růstu a rozvoji (Talentové programy, rozvojové aktivity)
  • ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5 týdnů dovolené; fasování produktů; pitný režim; nákup produktů a firemních reklamních předmětů za zvýhodněné ceny; systém flexibilních benefitů – Kafeterie (Multisport karta); příspěvek na penzijní připojištění; stravování v kantýně/příspěvěk na stravování; zvýhodněné volání pro rodinné příslušníky; možnost nákupu zaměstnaneckých akcií
  • Další benefity: mobilní telefon; notebook; služební automobil i pro soukromé použití
  • Typ úvazku - Práce na plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu - pracovní smlouva
  • Délka pracovního poměru - Na dobu neurčitou
  • Benefity: ovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Kafetérie, Mobilní telefon, Možnost občasné práce z domova, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na vzdělání, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Závodní stravování
  • Požadované vzdělání: Bakalářské
  • Požadované jazyky - Angličtina (Pokročilá) a Čeština (Výborná) a Slovenština (Výborná)
  • Zadavatel: Coca-Cola
  • Místo pracoviště: Českobrodská 1329, 19800, Praha - Kyje, Hlavní město Praha, Česká republika

Stravování:

  • Závodní stravování
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Vzdělání:

Základní vzdělání

Místo výkonu práce:

Praha
Kontakt