Nabídka práce pro řidič VZV 3,5 - 7 tun. Dlouhodobé zaměstnaní v Plzni. Práce s ubytováním - zdarma

Nabídka práce v Plzni. Zákonné příplatky. Práce s ubytováním - zdarma. Možnost záloh. Pro cizince zajistíme pracovní vízum

Mzda, finanční podmínky:

  • zákonné příplatky (noční, přesčas, víkendy, svátky);
  • poskytujeme ubytování – zdarma;
  • možnost záloh dle dohody;
  • zajišťujeme pracovní oděvy a ochranné pomůcky.

Náplň práce:

  • nakládka a vykládka kamionů;
  • zásobování stáčecí linky piva, odebírání palet od výrobní linky;
  • manipulace se zbožím s pomocí VZV 3,5 - 7t.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici řidič VZV 3,5 - 7 tun;
  • platný řidičský průkaz skupiny W1, W2;
  • samostatnost a zodpovědnost;
  • čistý trestní rejstřík;
  • dodržování předepsaných bezpečnostních předpisů a technologických postupů;
  • fyzická zdatnost;
  • ochota pracovat ve směnném provozu;
  • zájem o dlouhodobém zaměstnání.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • nabídka práce je vhodná pro cizince;
  • pracoviště se nachází v stabilní pivovarské společnosti;
  • místo výkonu práce: město Plzeň, Česká republika;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky;
  • práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti); možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP (3 měsíční zkušební doba);
  • práce s ubytováním – zdarma v Plzni;
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • nástup na pozici řidič VZV 3,5 - 7t možný ihned nebo po dohodě.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

  • 3 směnný provoz;
  • po 8 – 12 hod./den.
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Vzdělání:

Základní vzdělání

Místo výkonu práce:

Plzeň
Kontakt