Pracovník vizuální kontroly. Kontrolér. Pro cizince zajistíme krátkodobé vízum a zaměstnanecké karty. Práce v Brně

ID (kód): 3944 Reagovat na tuto pozici

Popis pracovní nabídky:

Nabídka práce vhodná pro cizince. Práce s ubytováním. Zajistíme pracovní vízum a pracovní povoleni. Dlouhodobé zaměstnaní

Mzda, finanční podmínky:

  • poskytujeme pracovní oděv a boty;
  • zajišťujeme ubytování.

Náplň práce:

  • kontrola vyrobených dílů pod mikroskopem;
  •  provádíte kontrolu technické dokumentace a vad;
  • čištění některé části (broušení, řezání);
  • kvalitu vyráběných dílů kontrolujete vizuálně a měření.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na obdobné pozici - výhodou;
  • nástup s PCR -testem;
  • lékařská prohlídka kat. 3 a oční prohlídka - potvrzení;
  • znalost českého jazyka - výhodu;
  • norma 90 % efektivity po 13 směně.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • volná pracovní místa v Brně, ve výrobě dílů pro automobilový průmysl;
  • nabídka práce také je vhodná pro cizince (občany EU nebo pro cizince s trvalým pobytem na území České republiky);
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  • místo výkonu práce Brno-Slatina;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce) nebo DPČ (dohoda o pracovní činnosti); možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP;
  • pohodlné oblečení (boty s tvrdou špičkou, rukavice);
  • práce s ubytováním;
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • nástup na pozici ihned nebo dle dohody.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

  • Po-Pá po 8-12 hod/den
  • směny začínají individuálně (5:30, 6:00, 7:00).
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Typ pracovního úvazku:

Plný pracovní úvazek

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce

Vzdělání:

Základní vzdělání
Kontakt