Skladník. Mountfield. Dlouhodobé zaměstnaní, práce ve městě Strančice, okres Prahy

Přijmeme řidiče VZV retrák. Zajišťujeme pracovní oděvy. Dlouhodobé zaměstnaní a uzavření pracovního poměru na HPP

Náplň práce:

  • práce se skenerem a manipulační techniky (NZV, VZV);
  • naskladnění, vyskladnění, vychystání a manipulace se zbožím;
  • uskladňování zboží na palety.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici skladník a zkušenosti s NZV, VZV- výhodou;
  • fyzická zdatnost (manipulace s těžkým zbožím);
  • dobrý zrak – práce se skenerem;
  • spolehlivost a manuální zručnost;
  • čistý trestní rejstřík;
  • dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti;
  • zájem o dlouhodobé zaměstnání.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince;
  • dlouhodobé zaměstnaní ve společnosti Mountfield;
  • místo výkonu práce: Praha-východ, Strančice;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce) nebo DPČ (dohoda o pracovní činnosti); možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP;
  • nástup na pozici skladníka ihned nebo dle dohody.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

  • PO-PÁ, 8 až 12 hod. dle objednávek a sezóny
  • možnost práce o víkendu.
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Vzdělání:

Základní vzdělání

Místo výkonu práce:

Praha
Kontakt