CONTROLLER (M/Ž)

ID (kód): 4028 Reagovat na tuto pozici

Popis pracovní nabídky:

Pro mezinárodní výrobní společnost dodávající svařované díly pro Škoda Auto a.s. hledáme vhodné kandidáty

Náplň práce:

  • Spolupráce na měsíčních závěrkách
  • Zpracování měsíčního reportingu
  • Tvorba roční plánů a čtvrtletních forecastů
  • Analýza rozdílu tržeb a nákladů proti budgetu nebo forecastu
  • Spolupráce s ostatními odděleními a vedením společnosti
  • Vykonávání dalších činností dle pokynů nadřízeného pracovníka
  • Vývoj a implementace nástrojů finančního řízení
  • Projektové řízení přiřazených (ad hoc) projektů
  • Implementace a monitorování kontrolního prostředí

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • SŠ, či VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • Preferujeme praxi v oboru min. 2 roky v obdobné oblasti (účetnictví, controlling, ..)
  • Anglický, či německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Analytické a kritické myšlení
  • Znalost práce s MS Office, zejména Excel
  • Zkušenosti s reportingem výrobní společnosti a kalkulacemi
  • Velmi dobré komunikativní schopnosti
  • Odolnost proti stresu a flexibilita

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • 5 týdnů dovolené
  • Nástupní bonus ve výši 25 000 Kč
  • Bonus za doporučení nového zaměstnance až 10 000 Kč
  • Každý měsíc kredit ve výši 200 Kč na občerstvení (bagety, káva…)
  • Program Benefit Plus do výše až 30 000 Kč (cestování, kultura, sport, Wellness, zdraví, mateřské školky...)
  • Příspěvek na životní a důchodové pojištění ve výši 300 Kč měsíčně
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro rodinné příslušníky zaměstnanců
  • Příspěvek na školní pomůcky pro rodiče prvňáčků v hodnotě 500 Kč
  • Stravenky ve výši 90 Kč (karta SODEXO)
  • Program MultiSport
  • Svoz z Mladé Boleslavi, který je hrazen firmou
  • Zvyšování kvalifikace a možnost kariérního růstu
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou a nástup možný IHNED
  • Typ úvazku - Práce na plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu - pracovní smlouva
  • Délka pracovního poměru - Na dobu neurčitou
  • Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Kafetérie, Mobilní telefon, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
  • Požadované vzdělání - Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Požadované jazyky - Angličtina (Výborná) nebo Němčina (Výborná)
  • Zadavatel - KWD Bohemia, s.r.o.
  • Místo pracoviště - Husova ulice 623, 29441, Dobrovice, okres Mladá Boleslav, Česká republika​

Stravování:

  • Stravenky/příspěvek na stravování
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Typ pracovního úvazku:

Plný pracovní úvazek

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce

Vzdělání:

Základní vzdělání

Místo výkonu práce:

Mladá Boleslav
Kontakt