ŘIDIČ/ZÁVOZNÍK ROZVOZU NÁPOJŮ

Do našeho týmu hledáme sezónní výpomoc na pozici Řidič/závozník. Úkolem řidiče je zajistit rozvoz našich nápojů a dalších výrobků

Náplň práce:

  • Provádění rozvozu zboží služebním dodávkovým vozidlem podle dodacích listů k jednotlivým zákazníkům (příprava zboží na vozidle při vykládce, vykládka u zákazníka, přebírání prázdných přepravek)
  • Převzetí, zkontrolování a naložení zboží do vozu podle nákladového listu
  • Manipulace s penězi - provádění výběru hotovosti od zákazníků a provedení odvodu tržby přes bankovní terminál
  • Telefonický kontakt s naším dispečinkem
  • Zajišťování předání vozu na dispečink; vedení denních záznamů z jízd

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • Pozitivní přístup k práci
  • Spolehlivost
  • Komunikativnost - pravidelná komunikace se zákazníky
  • Ochotu pro fyzicky náročnou práci
  • Zkušenost s rozvozem zboží - výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B; případně ŘP sk. C - výhodou

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • Pozice je vhodná pro absolventy.
  • Typ úvazku - Praxe a stáže, Práce na plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu - pracovní smlouva
  • Délka pracovního poměru - Na dobu určitou
  • Benefity - Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
  • Požadované vzdělání - Odborné vyučení bez maturity
  • Požadované jazyky - Čeština (Mírně pokročilá)
  • Zadavatel: Coca-Cola
  • Místo pracoviště: Českobrodská 1329, 19800, Praha - Kyje, Hlavní město Praha, Česká republika
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Vzdělání:

Základní vzdělání
Kontakt