BRIGÁDA - VYCHYSTÁVÁNÍ ZBOŽÍ PRO ONLINE ZÁKAZNÍKY

Pro náš internetový obchod hledáme nové kolegy na pozici vychystávání zboží, ranní - i víkendové směny, pracovní doba od 6:00 - 10:00 hodin a 10:00 - 17:00 hodin.

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda: 148 - 148 Kč / hodina

Náplň práce:

  • vybírat zboží z prodejní plochy, které si přesně určil zákazník internetového prodeje, nebo nejlepší možnou náhradní variantu tohoto zboží
  • kontrolovat kvalitu, čerstvost a data spotřeby vybraného zboží
  • připravovat zboží k přepravě (vhodné balení)
  • poskytovat prvotřídní služby zákazníkům

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • rádi nakupujete a jste pečliví?
  • máte dobrou fyzickou kondici (manipulace se zbožím a vozíkem s nákupy)?
  • rádi se učíte nové věci?
  • preferujete práci v dopoledních hodinách a na krátké směny (např. 6:00-10:00)? Rádi se s Vámi domluvíme na pracovní době a budeme se snažit vyjít Vám vstříc.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • typ úvazku: Brigáda
  • typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce
  • zadavatel: Tesco Stores ČR a.s.
  • místo pracoviště: Cimburkova 593/4, 61200, Brno - Ponava, okres Brno-město, Česká republika
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Vzdělání:

Základní vzdělání

Místo výkonu práce:

Brno
Kontakt