Operátor/operátorka výroby - Kosmonosy

Pro pobočku v Kosmonosích, kde provádíme lehkou montáž automobilových nárazníků, hledáme spolehlivé kolegy a kolegyně do třísměnného provozu.

Náplň práce:

  • dělnické práce ve výrobě
  • montáž a demontáž, pulírování nárazníků
  • manuální činnosti spojené s lehkou výrobou
  • práce na moderní lince v čistém a nehlučném prostředí
  • příprava k expedici

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • spolehlivost, pracovitost
  • trestní bezúhonnost
  • praxe v oboru výhodou
  • ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • stravenkový paušál 75 Kč/den
  • přispějeme vám na dopravu, aby se vám dojíždění vyplatilo
  • budete finančně motivováni za mimořádný výkon
  • příspěvek na čištění ochranných pracovních pomůcek
  • MultiSport benefit
  • zaměstnanecké slevy
  • odměna za loajalitu
  • čtvrtletní odměny
  • získáte 5 týdnů zasloužené dovolené + 2 dny zdravotního volna
  • výhodné tarify pro volání pro vás i rodinné příslušníky
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • náborový příspěvek ve výši 10 000 Kč
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • na jednotlivé pracovní operace vás zaškolíme
  • práci v čistém a nehlučném provozu
  • nástup je možný dle dohody
  • Lokalita: Průmyslová 1261, 29306 Kosmonosy, Česká republika
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Vzdělání:

Základní vzdělání

Místo výkonu práce:

Středočeský kraj
Kontakt