Vedoucí směny reverzní logistiky - Strančice

Aktuálně EXPANDUJEME a hledáme kolegu, který nám pomůže s vedením směny produkční linky VAS.

Náplň práce:

  • budete řídit a koordinovat činnost své směny
  • ponesete zodpovědnost za kvalitu práce svěřeného týmu
  • svěříme Vám do rukou kontrolu nákladů, produktivity svěřené směny
  • motivace týmu k lepším pracovním výkonům a udržení pozitivní atmosféry
  • práce na zákaznických i interních projektech
  • práce ve dvousměnném provozu

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • schopností vést a motivovat tým pracovníků, pokud jste přirozená autorita, máte vyhráno
  • flexibilitou a samostatností
  • znalostí skladových procesů a technologií
  • chutí se učit a pracovat v týmu
  • proaktivním přístupem
  • nevzdáváte žádnou situaci, raději hledáte řešení
  • znalostí angličtiny (výhoda, nikoli podmínka)

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • bezpečné pracovní prostředí – bezpečnost je u nás na prvním místě
  • bezva tým kolegů a práci k nakousnutí
  • pomůžeme Vám růst – osobnostně i profesně
  • samozřejmostí je stravenkový paušál v hodnotě 75 Kč
  • příspěvek na dopravu
  • týden dovolené navíc, 2 dny sick day
  • další benefity dle vlastního výběru (cafeterie)
  • Lokalita: Strančice - Všechromy
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Vzdělání:

Základní vzdělání

Místo výkonu práce:

Středočeský kraj
Kontakt