PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉHO CENTRA - LETNÍ BRIGÁDA

Do našeho oddělení zákaznické péče hledáme nové kolegy na brigádní spolupráci v období květen až srpen.

Náplň práce:

  • Pravidelná telefonická péče o svěřené portfolio stávajících zákazníků anebo příjem hovorů a řešení požadavků zákazníků (stížnosti, reklamace, vyřizování servisu, zadávání objednávek).
  • S našimi stávajícími zákazníky budete pravidelně objednávat zboží, navyšovat objednávky i díky prodejním akcím Coca-Coly a poskytovat perfektní servis v rámci telefonické podpory.
  • Součástí náplně práce může být i spolupráce s obchodním zástupcem, který se o naše zákazníky stará v terénu.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • Umíte perfektně česky nebo slovensky.
  • Rádi telefonujete.
  • Baví vás budovat vztah se zákazníky.
  • MS Office (Excel, Word, Outlook) zvládáte na uživatelské úrovni.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • Uplné cca 2 týdenní zaškolení na pozici a vhled do fungování společnosti - ideální pro studenty SŠ nebo VŠ, ale jsme otevření každému profilu, který splňuje zmíněné podmínky.
  • Práci na DPČ nebo DPP od pondělí do pátku a max. do 17:00. Možnost plánování směn s týdenním předstihem.
  • Motivující systém finančního ohodnocení (150Kč/h- + variabilní bonus 20 Kč/h odvislý od splnění měsíčních cílů).
  • Získání cenné praxe s obchodním zaměřením pod záštitou jedné z nejznámějších značek.
  • Přátelskou firemní kulturu, která je založena na otevřenosti, týmovosti, neformálních vztazích. Jsme "COKE rodina".
  • Zaměstnanecké výhody: pitný režim na pracovišti; možnost stravování v kantýně, příspěvek na stravování v podobě stravenek (možnost využít i mimo kantýnu).
  • Pracovní dohoda bude uzavřena s personální agenturou.
  • Pozice je vhodná pro absolventy.
  • Pozice je vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.
  • Pozice je vhodná pro důchodce.
  • Typ úvazku - Praxe a stáže, Práce na zkrácený úvazek
  • Typ smluvního vztahu - dohoda o pracovní činnosti
  • Délka pracovního poměru - Na dobu určitou
  • Benefity: Bonusy/prémie, Možnost si napracovat hodiny, Občerstvení na pracovišti
  • Požadované vzdělání - Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Požadované jazyky - Čeština (Výborná) a Slovenština (Výborná)
  • Zadavatel: Coca-Cola
  • Místo pracoviště: Českobrodská 1329, 19800, Praha - Kyje, Hlavní město Praha, Česká republika

Stravování:

  • Závodní stravování
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Vzdělání:

Základní vzdělání

Místo výkonu práce:

Praha
Kontakt