Pracovník na příjem zboží. Práce ve skladě, Praha. Práce s ubytováním. Možnost záloh. Pro cizince zajistíme vízum

ID (kód): 3934 Reagovat na tuto pozici

Popis pracovní nabídky:

Přijmeme pracovníka na pozici pokladní do supermarket. Pozice je vhodná pro ženy i muže. Poskytujeme ubytování a týdenní zálohy

Mzda, finanční podmínky:

  • zajišťujeme ubytování;
  • doprava z ubytovny do práce – zdarma;
  • možnost zálohy po odpracování 10 dnů;
  • zajišťujeme pracovní obuv a oděv (včetně zateplené bundy a kalhoty), pracovní pomůcky.

Náplň práce:

  • práce se skenerem, skladovým systémem;
  • zajištění příjmu zboží, naskladňování a práce se skladovým systémem;
  • kontrola kvality zboží;
  • zaklížení zboží a příprava pro expedici;
  • výkon práce v chladném prostředí skladu od 2°C do 12°C;
  • práce s manipulační technikou.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • zkušenost práce s ručním elektrickým vozíkem a se skenerem  - výhodou;
  • praxe ve skladě na pozici příjem zboží – výhodou;
  • čistý trestní rejstřík;
  • pro výkon práce příjem zboží je podmínkou platný potravinářský průkaz, který je možné vystavit při vstupní lékařské prohlídce;
  • dobrý fyzický stav, dobrý zrak, odolnost vůči stresu;
  • ochota pracovat v chladném prostředí;
  • dodržování předepsaných bezpečnostních předpisů.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá i krátkodobá práce pro cizince;
  • stabilní práce ve skladě;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky;
  • místo výkonu práce v okolí Prahy -  město Postřižín (okres Kralupy nad Vltavou);
  • pracovní úvazek na DPP, po zkušební době je možnost uzavření pracovního poměru na DPČ (dohoda o pracovní činnosti) nebo na HPP (hlavní pracovní poměr – odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění);
  • školení po dobu třech dnů pro pracovníky bez praxe a zkušeností;
  • nástup na pozici pracovníka na příjem zboží možný ihned nebo po dohodě;
  • nekuřácké pracoviště (pro kuřáky je vyhrazeno místo);
  • pravidelné přestávky kvůli práci v chladném prostředí;
  • po 2 hodinách na 10 min., po 4 hodinách – oběd na 30 min.

Stravování:

  • možnost závodního stravování v jídelně (výběr ze čtyř jídel), menu od 65 Kč.

Pracovní doba:

  • jednosměnný provoz (ranní směny);
  • možnost práce přesčas a o víkendech.
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Typ pracovního úvazku:

Plný pracovní úvazek

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce

Vzdělání:

Základní vzdělání

Místo výkonu práce:

Praha
Kontakt