Skladnik s VZV do 3,5 T. Continental Supermarket. Brandýse nad Labem

Přijmeme Řidiče do 3,5 T.Výdělek až 25 000 Kč. Zajišťujeme ubytování. Dlouhodobé zaměstnání v Brandýse nad Labem. Podpora pracovního víza a povolení

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda Skladnika s VZV od 105 Kč/hod.
  • výdělek až 25 000 Kč
  • zajišťujeme ubytování
  • za zaměstnance hradíme zdravotní, důchodové a nemocenské pojištění

Náplň práce:

  • sortování – třídění beden
  • manipulace s plastovými bednami
  • práce se skenerem
  • vychystávání výrobku dle objednávek z výroby
  • další skladové pohyby dle pokynů mistra

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe Skladnika s VZV - výhodou
  • platný řidičský průkaz skupiny výhodou, možnost přeškoleni
  • samostatnost a zodpovědnost
  • čistý trestní rejstřík je podmínkou
  • dodržování předepsaných bezpečnostních předpisů a technologických postupů
  • flexibilita – v případě potřeby záskok na obdobné pozici
  • fyzická zdatnost
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá práce
  • stabilní pracoviště ve společnosti Continental Supermarket
  • systematické zaškolení, další vzdělávání, možnost zvyšování kvalifikace
  • místo výkonu práce: Práce v Brandýse nad Labem
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), DPČ (dohoda o pracovní činnosti) a po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP (hlavní pracovní poměr – odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • nástup na pozici Skladnika s VZV možný ihned nebo po dohodě

Pracovní doba:

  • двусменный график работы (дневные и ночные смены)
  • рабочий график: 6:00 - 18:00 / 18:00 - 6:00
  • возможность работать  и в выходные дни
Отправляя свое резюме, Вы даете согласие на обработку Ваших персональных данных и их хранение в базе данных компании с целью Вашего трудоустройства, в соответствии с Законом § 12 и § 21 № 101/2000 Сб., с внесенными позднее изменениями. Это согласие действует до момента отмены. В то же время, этим Вы признаете, что персональные данные, размещенные в резюме, являются достоверными и точными.

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o pracovní činnosti

Vzdělání:

Základní vzdělání

Praxe:

Bez praxe

Místo výkonu práce:

Praha - východ
Kontakt
Táňa Virág

Telefonní číslo:

+420 702 087 408

Viber:

Skype:

Workintense Prace Praha

Mapa místa výkonu práce:

Česká republika, Průmyslová 101, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav