Společnost RAXIM spol. s r.o.

RAXIM spol. s r.o.

Je příjemně vidět čistotu kolem, když všechno je na svém místě: prostor a areál blýskají se čistotou, a lehké příjemné vůně vás nutí zapomenout na ponuré ráno, obalující svou aromou, naladí do práce nebo plnohodnotného odpočinku. Profesionální úklid je opravdu skvělý servis! Schopnost správně utrácet peníze, získat organizované řízení procesem zjednávání pořádku a dokonalou atmosféru - to je dnes profesionální úklid, který nabízí Raxim s.r.o.

V současné době nejen továrny, nákupní a logistická centra, malé, střední i velké podniky využívají služeb konplexního úklidu. Veřejné služby, školy, různé vládní agentury a mnoho soukromých zákazníků již ocenili všechny výhody spolupráce s úklidovými firmami.

V každém výrobku nebo službě se především cení kvalita. To může zaručit pouze profesionální společnost, která školí personál, mají dlouholeté zkušenosti, profesionální technologie a prostředky k poskytování služeb, rozsáhlé příležitostí k rozvoji.

Ať už je to úklid bytu nebo kanceláře, průmyslový úklid v nákupním nebo logistickém centru, výškové práce z úklidu fasád, mytí oken nebo výloh, úklid areálu, odvoz stavební suti, průmyslové horolezectví, úklid po opravách nebo jiná úklidová služba - s každou z nich naše profesionální úklidová firma zvládne. Prosím, kontaktujte nás, zavolejte a napište ještě dnes. Jsme vždy připraveni vytvořit pro Vás perfektní atmosféru pohodlí a relaxaci!

Mezi naši nejpoptavanější úklidové služby jsou:

  • denní úklid
  • generální úklid
  • úklid prostor po opravě
  • úklid přilehlých areálů a parkovišť
  • úklid budov a prostor různých účelů
  • sezónní práce: odklízení sněhu, odstraňování rampouchů a náledí, úklid listí, kosení trávy, a další.

Firma Raxim se specializuje na profesionální úklid pro B2B cektor - firem, podniků, kanceláří a nákupních center. Naše specializace a profesionální přístup nám umožňuje poskytovat služby velkým společnostem a podnikům v celé České Republice.

Webové stránky: raxim.cz