SOLID CONSTRUCTION GROUP a.s.

ČINNOST STAVEBNÍ FIRMY SCG - STAVEBNICTVÍ,VÝSTAVBA RODINNÝCH DOMŮ,STAVBY NA KLÍČ

ČINNOST STAVEBNÍ FIRMY SCG - STAVEBNICTVÍ, VÝSTAVBA RODINNÝCH DOMŮ, STAVBY NA KLÍČ

Plný rozsah prací – výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce bytů, reality v Praze a po celé ČR, stavba bazénů

Jsme stavební firma specializující se na výstavbu rodinných domůzajišťujeme rekonstrukci bytů a stavbu bazénů na klíč. Nabízíme také reality (koupit být) v Praze, ČR, a jiné služby - správu nemovitosti a údržbu budov.

Realizujeme váš investiční záměr ve výstavbě, a to počínaje projektovou dokumentací a stavebním povolením, až po samotnou realizaci stavby nebo tzv. stavby na klíč.


Řadíme se mezi stavební firmy, jejichž stavební činnost se opírá o individuální přístup ke každému klientovi. Realizujeme individuální projekty ve výstavbě rodinných domů nebo i luxusních sídel.

V portfoliu máme jak nízkorozpočtové projekty rodinných domů, tak i individuální projekty.


Naším významným mezníkem je historie a tým odborníků, který má praktické zkušenosti s realizací pozemních staveb, jejich rekonstrukcí, eventuální údržbou a to již od roku 1991. Za toto období jsme se podíleli na realizace a samostatně realizovali početnou řadu významných staveb v České republice. Více informace v rubrice Naše reference.


Naše motto: Stavíme tak, aby kvalita naších prací nebyla příčinu reklamací, ale naopak aby spokojenost zákazníka a výsledný dojem z celého díla, byly pro nás doporučením a vstupní bránou k dalším zakázkám a realizacím.

Webové stránky: www.scgroup.cz