Outsourcingová společnost MAURITIUS PRAG s.r.o.

Outsourcingová společnost MAURITIUS PRAG s.r.o. se více než 13 let specializuje na realizaci ucelených celků výrobních procesů pro pivovary a logistická centra, na základě smlouvy o dílo.

Společnost se zaměřená na výrobní procesy v oblasti potravinářského průmyslu, logistiky a průmyslové výroby. Od doby svého založení spolupracovala s pivovary Měšťan (nyní Staropramen), Ostravar, Braník, Lobkovickým pivovarem a Plzeňským prazdrojem. Zároveň spolupracovala s pivovarem Popovice a na Slovensku s pivovarem Topolčany.

Outsourcingová společnost plní úkoly uzavřené smyčky určité výroby nebo uzavřeného výrobního procesu.

Na základě smlouvy o dílo provádíme pro objednatele práce v oboru pivovarnictví a sladovnictví, spočívající ve vybalování nových lahví, třídění palet a sudů, balení speciálních druhů výrobků, případně zhotovení jiného díla dle požadavku objednatele, samostatně, bez dozoru a řízení objednavatele a vlastními prostředky.

Realizace práce probíhá za použítí přislušné mechanizace, zejména pak obsluhy vysokozdvižných vozíků, v provozovně objednavatele.

Díky mnoholetým zkušenostem jsme schopni poskytnout zákazníkovi kvalitní služby na vysoké úrovni. Již od založení společnosti úzce spolupracujeme s našimi dceřinými společnostmi v zahraničí.

Díky tomu jsme schopni bez obtiží zajistit zákazníkovi zhotovení díla, které realizujeme samostatně. Dílo provádíme pouze prostřednictvím odborně způsobilých a řádně proškolených zaměstnanců.

O jednotlivé projekty u zákazníků se starají zkušení manažeři, kteří v oblasti pivovarnictví pracují již více než 15 let, během kterých měli možnost poznat provoz v pivovarech na všech pracovních pozicích. Naši manažeři dozorují práci zaměstnanců na pracovištích v provozovnách objednatele, dávají zaměstnancům pokyny a řidí provádění sjednaného díla.

Proto jsme schopni se zákazníkem komunikovat na odborné úrovni a poskytnout mu služby přesně podle jeho potřeb a požadavků.

Našim cílem je stále rozvíjet a prohlubovat naše dosavadní zkušenosti, které pak budeme moci poskytnout našim zákazníkům. V připadě zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat.

Webové stránky: http://mauritiusprag.cz