Skladník. Práce ve skladě s sortimentem autodílu a autopříslušenstvími. Nupaky, v blízkosti Prahy

Práce ve skladě. Hodinova mzda od 130 Kč, výdělek cca 30 000 Kč za měsíc. Zajišťujeme ubytování. Zajišťujeme pracovní povolení a pracovní vízum

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici skladník od 130 Kč/hod.;
  • výdělek cca 30 000 Kč za měsíc;
  • možnost týdenních záloh;
  • zajišťujeme ubytování.

Náplň práce:

  • manipulace se zbožím v oblasti sortimentu autodílů, autopříslušenství a doplňků;
  • příjem, naskladnění, vyskladnění, kontrola zboží;
  • kompletace dodávek - příprava zboží dle objednávek;
  • práce se čtečkou.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici skladník - výhodou;
  • zkušenost práce se čtečkou;
  • dobrý fyzický stav, dobrý zrak;
  • spolehlivost a manuální zručnost;
  • zájem o dlouhodobé zaměstnání.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • nabídka práce je vhodná pro cizince;
  • dlouhodobá práce v blízkosti Prahy, sklad se asortimentem autodílu, autopříslušenstvími a doplňkem;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  • místo výkonu práce: Nupaky, cca 17 km od Prahy;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce) nebo DPČ (dohoda o pracovní činnosti); možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP;
  • práce s ubytováním v okolí Prahy;
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • nástup na pozici skladník ihned nebo dle dohody.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz;
  • denní / noční směny po 12 hod./denně.
Отправляя свое резюме, Вы даёте согласие на обработку Ваших персональных данных и их хранение в базе данных компании с целью Вашего трудоустройства, в соответствии с Законом § 12 и § 21 № 101/2000 Сб., с внесенными позднее изменениями. Это согласие действует до момента отмены. В то же время, этим Вы признаете, что персональные данные, размещенные в резюме, являются достоверными и точными.

Druh pracovní smlouvy:

Pracovní smlouva

Praxe:

1 rok
Kontakt
Liudmyla Shyika

Telefonní číslo:

+420 702 086 623