Skladník / balič. Práce v okrese Praha-východ, Říčany-Jažlovice. Pro cizince zajistíme krátkodobé vízum a zaměstnanecké karty

Mzda 120 Kč/hod. Zajišťujeme ubytování a dopravu. Pomoc s vyřízením pracovní vízy, pracovního povolení. Práce vhodná pro ženy a muže. Možnost záloh

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici skladník/ balič 120 Kč/hod.;
  • výdělek cca 20 000 Kč za měsíc;
  • možnost týdenních záloh;
  • poskytujeme pracovní oděvy a boty;
  • zajišťujeme ubytování (cena kolem 4 200 Kč/měsíc);
  • nabízíme svoz do pracoviště.

Náplň práce:

  • balení a přebalování hotových výrobků;
  • kontrola jakosti baleného zboží;
  • markovaní, polepování, třídění a kompletace;
  • vyskládaní zboží na palety a příprava k expedici.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici skladník / balič - výhodou;
  • dobrý fyzický stav, dobrý zrak;
  • spolehlivost a manuální zručnost;
  • dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • nabídka práce je vhodná pro cizince, ženy a muže;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce v Česku formou získání zaměstnanecké karty (dlouhodobé vízum), nebo pracovního povolení a pracovní vízum;
  • stala práce s ubytováním v Praze;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce), DPČ (dohoda o pracovní činnosti) a po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP;
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • nástup na pozici skladník/ balič  ihned nebo dle dohody.

Stravování:

  • vlastní.

Pracovní doba:

  • jednosměnný provoz;
  • Po – Pá po 8 hod/den.
Отправляя свое резюме, Вы даёте согласие на обработку Ваших персональных данных и их хранение в базе данных компании с целью Вашего трудоустройства, в соответствии с Законом § 12 и § 21 № 101/2000 Сб., с внесенными позднее изменениями. Это согласие действует до момента отмены. В то же время, этим Вы признаете, что персональные данные, размещенные в резюме, являются достоверными и точными.

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce
Kontakt
Varianytsia Nataliia

Telefonní číslo:

+420 702 236 302