Řidič VZV do 5t. KWD Bohemia. Práce blízko Mladé Boleslavi

Přijmeme řidiče VZV do 5t – vychystávání kokových dílů v automobilové výrobě. Výdělek okolo 29 000 Kč. Zajištění ubytování. Fyzicky náročná práce. Zálohy

Náplň práce:

  • provádění veškeré manipulační činnosti za použití VZV vozíků k zabezpečení plynulé a bezpečné nakládky a vykládky kamiónů
  • převážení materiálu po skladu
  • zodpovědnost za správné systémové přeskladňování pomocí terminálu na VZV
  • zodpovědnost za načítání dílů do systému - hlášení škody, které se způsobí: škody na materiálu, věcech a vybavení firmy
  • zodpovědnost za odvoz tříděného odpadu a pořádek u sběrných kontejnerů v rámci své směny

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe v logistice nebo na pozici řidiče VZV do 5t min. 2 roky
  • platné oprávnění řidiče VZV (skupina I, II, W1)
  • znalost procesů v logistice a skladování
  • dodržování předepsaných bezpečnostních předpisů a technologických postupů
  • flexibilita – v případě potřeby záskoku na obdobné pozici
  • čistý trestní rejstřík
  • spolehlivost a manuální zručnost

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá práce v České republice - Dobrovice, okolí Mlada Boleslav
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • stabilní pracoviště ve  společnosti KWD Bohemia
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce) nebo DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zaučení možnost práce na HPP (hlavního pracovního poměru - odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nástup na pozici řidiče VZV do 5t možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici řidiče VZV do 5t od 125 do 145 Kč/hod.
  • výdělek okolo 29 000 Kč
  • zajišťujeme pracovní oděvy a ochranné pomůcky
  • poskytujeme ubytování v blízkosti pracoviště nebo s dojezdem
  • možnost týdenních záloh

Stravování:

  • vlastní, případně možnost zakoupení jídla v kantýně

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz
  • PO-NE od 6:00 do 18:00 hod. / od 18:00 do 6:00 hod.
  • možnost práce i o víkendech
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o pracovní činnosti
Kontakt
Yuliia Yatsyshyn

Telefonní číslo:

+420 601 191 947

Viber:

Skype:

Yuliia Europa Workintense

Mapa místa výkonu práce:

Husova 623, 294 41 Dobrovice