Skladník. Alza. Dlouhodobé zaměstnaní, práce v Praze, Horní Počernice

Nabídka práce ve skladu. Mzda 100 Kč/hod., výdělek 24 000 Kč. Práce s ubytováním. Zajišťujeme pracovní obuv. Možnost týdenních záloh a práce o víkendu

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda skladníka 100 Kč/hod.;
  • výdělek cca 24 000 Kč;
  • osobní ohodnocení - možnost prémie od 500 až 3 000 Kč měsíčně;
  • zajišťujeme ubytování (cena okolo 4 000 Kč)
  • možnost záloh dle dohody;
  • zajišťujeme pracovní obuv.

Náplň práce:

  • vyskladňovaní a naskladňovaní zásilek;
  • práce se čtečkou, picking;
  • manipulační práce, třídění zboží;
  • vizuální kontrola zboží.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici skladník výhodou;
  • znalost práce se skenerem výhodou;
  • základní znalost práce na PC;
  • dobrý fyzický stav, dobrý zrak, spolehlivost a manuální zručnost;
  • čistý trestní rejstřík.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince;
  • dlouhodobé zaměstnání, práce ve skladu, Praha;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  • nabídka práce v Praze, vhodná pro muže a ženy;
  • místo výkonu práce: Alza, Praha 20, Horní Počernice;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce) nebo DPČ (dohoda o pracovní činnosti); možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP;
  • práce s ubytováním v Praze;
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • nástup na pozici skladníka ihned nebo dle dohody.

Stravování:

  • vlastní

Pracovní doba:

  • PO-PÁ, 12 hod./den;
  • možnost práce o víkendu.

Druh pracovní smlouvy:

Pracovní smlouva

Místo výkonu práce:

Hlavní město Praha
Kontakt
Nadiia Tokar

Telefonní číslo:

+420 724 519 870

Viber:

Jízdenky na autobus po celé Evropě za snížené ceny:

Mapa místa výkonu práce:

PRAHA Horní Počernice

1. Dodatečné KS:

práce ve skladu

2. Dodatečné KS:

zaměstnaní

3. Dodatečné KS:

Alza