Pracovník internetového prodeje/skladník HM Tesco. Práce v Praze

Přijmeme pracovníka internetového prodeje/skladníka pro přípravu nákupu dle objednávky. Mzda 122 Kč/hod. Denní směny. Možnost práce brigádně nebo na HPP

Náplň práce:

  • příprava nákupu dle online objednávky
  • kontrola a třídění připraveného nákupu
  • přichystání k expedici

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici pracovníka internetového prodeje/skladníka je vítána
  • čistý trestní rejstřík
  • platný potravinářský průkaz (který je možní vystavit na vstupní lékařské prohlídce)
  • komunikativní znalost českého nebo slovenského jazyka

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá i krátkodobá práce v České republice
  • možnost pracovat brigádně
  • místo výkonu práce: HM Tesco, práce v Praze - Zličín
  • práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek HPP (hlavní pracovní poměr - odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nástup na pozici pracovníka internetového prodeje/skladník možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínky:

  • mzdové ohodnocení  pracovníka internetového prodeje/skladníka 122 Kč/hod.
  • průměrný výdělek 24 000 Kč
  • poskytujeme ubytování
  • zálohy každý týden po 5 odpracovaných dnech

Stravování:

  • vlastní

Pracovní doba:

  • denní směny od 6:00 do 14:00
  • možnost práce přesčas a práce o víkendech
Отправляя свое резюме, Вы даёте согласие на обработку Ваших персональных данных и их хранение в базе данных компании с целью Вашего трудоустройства, в соответствии с Законом § 12 и § 21 № 101/2000 Сб., с внесенными позднее изменениями. Это согласие действует до момента отмены. В то же время, этим Вы признаете, что персональные данные, размещенные в резюме, являются достоверными и точными.

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o pracovní činnosti

Praxe:

Bez praxe

Místo výkonu práce:

Praha
Kontakt
Yuliia Yatsyshyn

Telefonní číslo:

+420 601 191 947

Viber:

Skype:

Yuliia Europa Workintense