Obkladač. TKS UK Ltd. Práce v Praze

Přijmeme obkladače. Výdělek až 35 000 Kč. Zajišťujeme ubytování zdarma. Možnost svozu do práce. Pomoc s vyřízením pracovního víza a povolení

Náplň práce:

  • obkládání koupelen a vnitřních prostor
  • pokládání vnitřní a venkovní dlažby
  • obkladačské a drobné zednické práce
  • montážní práce

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici obkladače min. 2 roky
  • zodpovědný a aktivní přistup k práci
  • fyzická zdatnost a manuální zručnost
  • čistý trestní rejstřík
  • ochota pracovat i o víkendech

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá práce min. na dva roky
  • zednické práce pro společnost TKS UK Ltd.
  • práce na DPP, HPP nebo OSVČ
  • místo pracoviště: práce v Praze - rekonstrukce hotelu Hilton
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří mají trvalý pobýt nebo občanství EU
  • nástup na pozici obkladače možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici obkladače 300 Kč/ м² se zajištěným ubytování
  • výdělek do 35 000 Kč
  • práce možná i pro OSVČ
  • poskytujeme pracovní oděvy
  • možnost týdenních záloh

Stravování:

  • vlastní

Pracovní doba:

  • pravidelná pracovní doba od 8:00 do 18:00
  • PO-SO,  volné neděle
Отправляя свое резюме, Вы даёте согласие на обработку Ваших персональных данных и их хранение в базе данных компании с целью Вашего трудоустройства, в соответствии с Законом § 12 и § 21 № 101/2000 Сб., с внесенными позднее изменениями. Это согласие действует до момента отмены. В то же время, этим Вы признаете, что персональные данные, размещенные в резюме, являются достоверными и точными.

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce

Vzdělání:

Student střední školy

Praxe:

2 roky

Místo výkonu práce:

Praha
Kontakt
Ivanna Hryhorovych

Telefonní číslo:

+420 601 558 137

Viber:

Skype:

Ivanna EW

Mapa místa výkonu práce:

Pobřežní 1, 186 00 Praha 8-Karlín