Pracovník/се výroby tiskových forem. Panflex. Dlouhodobá práce v Praze

Přijmeme pracovníka/сi do výroby tiskových forem. Dlouhodobé zaměstnaní. Výdělek 25 000 Kč, benefity. Práce na HPP. Dobrá dopravní dostupnost

Mzda, finanční podmínky:

  • nástupní mzda 15000 Kč + 8000 Kč osobní složka;
  • bonusy a jiné benefity;
  • dovolena 5 týdnů.

Náplň práce:

  • řádně vykonává práci při výrobě tiskových forem dle dodaných podkladů;
  • vykonává vstupní kontrolu podkladů pro výrobu;
  • provádí vizuální kontrolu výrobku, kontroluje shodu výrobku s požadavky v technologickém listu a kontrolu shody parametrů výrobku s technologickými pokyny;
  • vykonává činnosti spojené s archivací zakázek;
  • provádí manipulaci s materiálem;
  • účelně a hospodárně využívá všech zdrojů.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • učební obor či středoškolské vzdělání nejlépe technického směru;
  • praxe v polygrafii je výhodou, není podmínkou;
  • základní schopnost číst a používat technické podklady a výkresy;
  • manuální zručnost;
  • technické a organizační myšlení;
  • základní znalost práce s počítačem.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné české společnosti;
  • místo výkonu práce ve městě Statenice,Praha - Západ;
  • systematické zaučení, možnost zvýšení kvalifikace;
  • dobrá dopravní dostupnost MHD;
  • práce na HPP s dvouměsíční zkušební dobou;
  • nástup na pozici pracovníka/се výroby tiskových forem ihned.

Stravování:

  • příplatek na stravování.

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz, Po-Pá
  • 6:00 - 14:00 / 13:30 - 21:30
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce

Vzdělání:

Základní vzdělání

Praxe:

Bez praxe

Místo výkonu práce:

Praha
Kontakt
Tetiana Ahosta

Telefonní číslo:

+420 724 519 870

Viber:

Skype:

workintense.praha6

Mapa místa výkonu práce:

VeVelazu 277, 252 62 Statenice-Černý Vůl