Pracovník úklidu – nemocnice Na Bulovce. Práce v Praze. Práce pro cizince s pasem EU, trvalým a přechodným pobytem v Česku

Hledáme zodpovědné a spolehlivé pracovníky na úklid v Praze. Základní mzda 21 000 Kč + zákonné příplatky. Možnost práce přesčas. Stravování - 28 Kč

Mzda, finanční podmínky:

  • základní mzda na pozici pracovníka úklidu 21 000 Kč za měsíc;
  • zákonné příplatky za přesčasy, víkendy a svátky;
  • dovolena.

Náplň práce:

  • úklidové práce na lůžkových odděleních, ambulancích a kanceláří;
  • třídění odpadků;
  • práci s desinfekčními a úklidovými prostředky.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • zkušenosti s úklidem v nemocničním zařízení výhodou;
  • smysl pro čistotu a detail;
  • manuální zručnost;
  • samostatnost a spolehlivost.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • nabídka práce v Praze výhodná pro cizince s pasem EU, trvalým a přechodným pobytem na území České republiky;
  • pracoviště v nemocnici Na Bulovce;
  • práce ve městě Praha 8;
  • moderní a klimatizované pracovní prostředí;
  • práce na HPP s tříměsíční zkušební dobou;
  • nástup na pozici pracovníka úklidu ihned nebo dle dohody.

Stravování:

  • dotované stravování, cena 28 Kč za oběd.

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz (ranní a odpolední směny);
  • práce 5 dnů v týden po 8 hod./den;
  • možnost práce přesčas.
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим Ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Druh pracovní smlouvy:

Dohoda o provedení práce
Kontakt
Daria Belokonenko

Telefonní číslo:

+ 420 720 976 917

Viber:

Skype:

Dasha Workintense